Gdzie obstawiać piłkę nożną?

Z poprzedniego tekstu wiemy już jak obstawiać piłkę nożną. To jednak nie koniec. Aby zwiększyć ewentualną wygraną powinniśmy dobrze wybrać bukmachera, u którego obstawimy mecze. Ważne dla nas są:

  • kursy – aby były jak największe,
  • oferta – jak najbogatsza 
  • promocje (powitalna i bonusy)
  • sprawność działania bukmachera, strony i kontaktu z klientem

Tutaj skupimy się nieco konkretniej na najchętniej obstawianej przez Polaków dyscyplinie sportu – piłce nożnej. No to gdzie ją obstawiać?

1. BETFAN

Nowy zawodnik na rynku bukmacherów, który nie potrzebował wiele czasu na “aklimatyzację”. Bardzo szybko przyjęty pozytywnie przez graczy. Strona internetowa i aplikacja są przejrzyste i przyjazne dla oka, co ułatwia znalezienie typu. Na powitanie otrzymujemy bardzo opłacalne promocje jak zakład bez ryzyka do 100zł czy bonusy od depozytu. Wielką zaletą BETFANA jest gra bez podatku zawsze, gdy połączymy minimum trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1.35 każdy i często występujące happy hours. BETFAN posiada bardzo bogatą ofertę ogólną i dotyczącą konkretnych gier piłkarskich – średnio około 360 (!) zakładów na mecze top 5 lig europejskich. Zadziwiać może bogata oferta zakładów LIVE, przede wszystkim na zdarzenia w konkretnych minutach meczu, jak liczba rożnych czy spalonych. Należy zwrócić uwagę na świetną opcję mybet – czyli możliwość zaproponowania BETFANOWI zakładu. Kursy są przeciętne, ale gra bez podatku znacząco zwiększa wartość wygranej. Póki co, BETFAN jest tylko bukmacherem internetowym.

2. STS

Sprawdzony bukmacher, najpopularniejszy w Polsce. Można liczyć na dobre, standardowe i pewne kursy, sprawną aplikację i stronę internetową. Bardzo duża ilość lokali naziemnych i możliwości stacjonarnego obstawienia. Jeśli chodzi o piłkę nożną, otrzymujemy dobrą ofertę konkretnych meczów top5 lig (średnio 120 zakładów), ale przede wszystkim bogatą ofertę lig piłkarskich do obstawiania. W STS możemy wytypować mecze lig z krajów takich jak Nikaragua, Tanzania czy amatorskie ligi angielskie. STS oferuje nam pewność, stałość oferty i sprawne działanie, całkiem dobre kursy. Jeśli przestaniemy obstawiać, STS będzie proponować nam promocje i bonusy, co jest na plus i pomaga utrzymać klientelę. Polecam dla szukających przede wszystkim mało szczegółowych zakładów, typu 1X2.

3. BETCLIC

Niedawno zalegalizowany na polskim rynku zagraniczny bukmacher, korzysta ze swojego doświadczenia z zagranicy. Chyba najbogatsza oferta średnio 400 zakładów na top 5 piłkarskich lig. Lepsze kursy niż u konkurencji, ale za to praktycznie nie mamy możliwości gry bez podatku. Oferta LIVE także niezła, średnio 90 zakładów. Dobra promocja powitalna z cashbackiem do 550 zł, ale po rejestracji brakuje bonusów i promocji. Organizują za to ciekawe promocje i turnieje typowania wyników z nagrodami w postaci bonusów i pieniędzy, jak “Piłkarski Jackpot”. Dobre miejsce do typowania pojedynczych meczów aby skorzystać na lepszych kursach i obstawiania bardziej skomplikowanych i szczegółowych zakładów kombinowanych, jak over/under goli, rożnych i kartek w meczu. Można też liczyć na doświadczenie i pewność Betclica, jest to uznana międzynarodowo marka.